Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek ve Genetik Merkezi, 15 Nisan 2015 tarihinde Londra’da gerçekleşen Medical Travel Journal Awards’da Yılın Uluslararası IVF Merkezi seçildi. ~ Enver Alan

sadece aylık 100 tl ye reklamınızı bu alana verebilirsiniz.. iletişim için bize ulaşın.

 • Resmin tanımı Başbakan davutoğlu
 • rnek yazı Tayyip Erdoğan
 • yandaş medya bal tutan parmağını yalar
 • Google'dan kontakt lens kamera Günün yazısı
 • amerikanın keşfi amerikayı kim keşfetti
 • bedelli askerlik bedelli askerlik
 • cem evleri cem evlerinin giderleri
 • küresel ısınma küresel ısınma
 • cumhurbaşkanlığı sarayı cumhurbaşkanlığı sarayı
 • integram zenginleri integramdan para kazananlar
 • öğrenci haberi validen öğretmene ziyaret
 • karşıkyaka yaralama haberi karşıkyaka yaralama haberi
 • sivasta kaza sivasta kaza
 • doktor hemşire haberi doktor hemşire bir birini suçladı
 • MEB ŞURASI Milli Eğitim Şurası
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • pramier lig yayın hasılatı pramier lig yayın hasılatı
 • Google'dan kontakt lens kamera Işid saldırdı
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
HABER HABER

Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek ve Genetik Merkezi, 15 Nisan 2015 tarihinde Londra’da gerçekleşen Medical Travel Journal Awards’da Yılın Uluslararası IVF Merkezi seçildi.

15 Nisan 2015 tarihinde Londra’da gerçekleşen Medical Travel Journal Awards’da, Yılın Uluslararası IVF Merkezi seçildi.
Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek ve Genetik Merkezi, uluslararası alandaki başarılarına bir yenisini ekledi. Geçen yıl Almanya’da Uluslararası Grant For Fertility Innovation Araştırma Ödülü’ne layık görülen merkeze bir ödül de İngiltere’den geldi.
Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek ve Genetik Merkezi, 15 Nisan 2015 tarihinde Londra’da gerçekleşen Medical Travel Journal Awards’da Yılın Uluslararası IVF Merkezi seçildi.
IMTJ, dünyaca bilinen ve saygınlığı olan bir İngiliz dergisi ve dünyanın dört bir yanındaki hastalar için çok önemli bir referans kaynağıdır. Medikal turizmin yaygınlaşmasına öncü olan dergi sayesinde hastalar, en iyi Medical Travel Journal (IMTJ) Awards’a, (www.imtj.com) göre dünyanın dört bir yanından sağlık merkezlerine başvuru yapmaktadır. Ödüller 13 kategoride verilmektedir. Ödüllerde, merkezlerin hizmet kalitesi, uluslararası hasta potansiyeli, hasta güvenliği, bakımı ve memnuniyeti, merkezin kendi alanında elde ettiği başarılar göz önünde bulundurulmaktadır.
TÜRKİYE’NİN EN FAZLA UYGULAMA YAPAN TÜP BEBEK MERKEZİ
Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek ve Genetik Merkezi ve Dünya Preimplantasyon Genetik Tanı Cemiyeti Başkanı Prof.Dr. Semra Kahraman, Türkiye ve Memorial Hastanesi’ne bu alanda dünyadaki en prestijli ödüllerden birini kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Kahraman, ödül süreci hakkında şu bilgileri verdi: “Türkiye’nin tek merkezde en fazla tüp bebek tedavisi yapan ve yurt dışından en fazla vaka başvurusu alan merkeziyiz. Yılda 3200 civarında vakaya tüp bebek tedavisi uygulamaktayız. Hastalarımızın yüzde 20’si yurt dışından ileri teknikleri uygulatabilmek amacı ile merkezimize başvurmaktadır. Başarılı gebelik sonuçlarımız ve uygulamalarımız nedeniyle yurt dışından gelen hastalar, internet forumlarında hastanemizi ve bölümümüzü birbirlerine tavsiye etmektedir. Yaklaşık 58 ülkeden merkezimize hasta başvurusu olmaktadır. Ayrıca, Türkiye’de kendi alanımızda gerçekleştirdiğimiz ilkler, preimplantasyon genetik tanı konusunda yapmış olduğumuz başarılı uygulamalar ve dünya literatüründe prestijli dergilerde yer alan çok sayıda çalışmalarımız, Türkiye’de ilk ISO 15189 akreditasyon belgesine sahip Tüp Bebek Merkezi olmamız gibi diğer faktörler de ödülü kazanmamızda önemli rol oynadı.”
“DÜNYANIN HER YERİNDEN HASTALARA HİZMET VERİYORUZ”
Prof.Dr. Semra Kahraman, Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nin hizmet kalitesi sayesinde dünyadaki diğer merkezler arasında öne çıktığını şu sözlerle ifade etti:
"Dünyanın her yerinden hasta başvuruları olduğunu belirten Prof.Dr. Semra Kahraman, yurt dışında vakaların merkezi tercih etmelerindeki en önemli nedenlerden birisi olduğunu belirterek “Bu ülkelerin büyük bir kısmında tüp bebek standartları bizim ülkemizde olduğu kadar gelişmiş değil. Dolayısıyla hastalar daha ileri teknolojilerden faydalanmak için, daha iyi gebelik sonuçları elde etmek için buraya geliyor. Bazı ülkelerden gelen hastalarımız oradaki tıbbi yaklaşımlara ve yapılan tedavilere güvenmedikleri için geliyor. Merkezimize yakın ülkeler dışında dünyanın her yerinden hasta başvuruyor. Amerika ve Avrupa’dan gelen hastalar için en önemli neden ileri teknolojilerin Amerika ve İngiltere gibi ülkelere göre, bizim ülkemizde daha uygun maliyetlerle yapılıyor olması ve başarı açısından herhangi bir farklılığın bulunmuyor olması.”
TÜRKİYE’NİN İLK AKREDİTE TÜP BEBEK MERKEZİ MEMORIAL
Türkiye’nin ilk ISO 15189 kalite belgesi ile akredite tüp bebek merkezi olduklarını dile getiren Prof. Dr. Semra Kahraman, sözlerini şöyle sürdürdü: “ISO 15189 Kalite belgesini elde etmek için yaklaşık 4 yıla yaklaşan bir ön hazırlık yaşadık. Türk Akreditasyon Kurumu (TURKAK), bu hazırlık süreci sonrasında tüp bebek laboratuvarımızı denetledi. ISO 15189 kalite belgesi alan Avrupa’da 9. Asya’da ise ilk merkeziz. Belgenin en önemli özelliği hasta güvenliğini korumak, hastalar için başarılı uygulamalar yapılabilecek altyapının ve kalite kontrolünün sürekliliğini kontrol etmektir. Bu yıl 4. kez bu belgeyi tekrar almaya hak kazandık. Üreme genetiği laboratuvarımız da aynı belge için bu sene denetlendi.”
paylaş on Google Plus

Unknown

  Google hesabı ile
  Facebook hesabı ile yorumla

0 yorum:

Yorum Gönderme

 • memur sendikası saltanatı

  Memur Sendikaları Tam Bir Fiyasko

 • Memur Sendikaların da Menfaat var mı?

 • Sendikalar Çıkar Yuvası Oldu

 • sendika gereksizliği


SICAKLAR ARTTI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar daha da artacağı ve yaşlı hasta ve çocukların sıcak havalarda dikkatli olmaları için uyarıldı..

devamı

KLİMA UYARISI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar dan kurtulmak için kullanılan klima kullanırken nelere dikkat etmeliyiz..

DEVAMI
 • FİTNES HAKKIN DA BİLGİLER

 • MEMURLARIN GÖREVDE YÜKSELME VE KARİYER HEDEFİ

Enver Alan
İSTEDİĞİMİ YAPARIM
Aslında mevzuat, (değerlendirme yapacak) Milli Eğitim Müdürlerine de Şube Müdürlerine de ben kimle ..
Enver Alan
Adalet...
13 yıldır Devlette yaptığı kadrolaşmayı yeterli bulmayarak, paralel yapı bahanesiyle kamuda yeni bir kirli hareket başlattı. Kendisi gibi..

Duyuru.!!!

sitemize reklam vermek için ücretlerimiz haftalık aylık ve yıllık olarak belirlenir makul fiyatlar ile tekliflerinizi bekliyoruz...

Son dakika haber

50 bin eğitim yöneticisinin unvanları bir kanunla silinse ne olur? bulunanların zaten göreve devamı sağlanacak.Ama ünvan olarak değil görevlendirme ünvan olarak. Olsun.Okullar açılınca bizim sorusunu herkes birbirine niye soruyor.
enveralan.blogspot.comenveralan.blogspot.com/İNDEX

zengin içerikli ve interaktif olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formu aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz...

Enver Alan

Ceo