Ak Parti UşakMilletvekili aday adayı Erol Korkmaz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle verdiği mesajında, ~ Enver Alan

sadece aylık 100 tl ye reklamınızı bu alana verebilirsiniz.. iletişim için bize ulaşın.

 • Resmin tanımı Başbakan davutoğlu
 • rnek yazı Tayyip Erdoğan
 • yandaş medya bal tutan parmağını yalar
 • Google'dan kontakt lens kamera Günün yazısı
 • amerikanın keşfi amerikayı kim keşfetti
 • bedelli askerlik bedelli askerlik
 • cem evleri cem evlerinin giderleri
 • küresel ısınma küresel ısınma
 • cumhurbaşkanlığı sarayı cumhurbaşkanlığı sarayı
 • integram zenginleri integramdan para kazananlar
 • öğrenci haberi validen öğretmene ziyaret
 • karşıkyaka yaralama haberi karşıkyaka yaralama haberi
 • sivasta kaza sivasta kaza
 • doktor hemşire haberi doktor hemşire bir birini suçladı
 • MEB ŞURASI Milli Eğitim Şurası
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • pramier lig yayın hasılatı pramier lig yayın hasılatı
 • Google'dan kontakt lens kamera Işid saldırdı
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
HABER HABER

Ak Parti UşakMilletvekili aday adayı Erol Korkmaz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle verdiği mesajında,

milletvekili aday adayı, ak parti, UŞAK, Erol Korkmaz, uşak Erol Korkmaz milletvekili aday adayı, Erol Korkmaz haber haberi haberleri, Uşak 14 Mart Tıp Bayramı, Kentteki sağlık yatırımlarının her geçen gün daha iyi seviyeye geldiğini belirten Ak Parti UşakMilletvekili aday adayı Erol Korkmaz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle verdiği mesajında, “Göreve geldiğimizde ilimizdeki sağlık çalışanları ve hekimlerimizin taleplerini dikkate alacağız. Hiçbir görüş ayrımı yapmadan, sorunları ilgili kurumlara taşıyacağız ve çözüm yolunda atılan bütün adımları takip edeceğiz”
AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada, hekimliğin özverili ve toplum için büyük önem taşıyan bir meslek olduğunu belirterek, “Tek gayesi insanlığa hizmet olan hekimlerimizin başımızın üstünde yeri var. Doktorlarımızın daha iyi koşullarda çalışması için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız” dedi. Erol Korkmaz, kentteki sağlık yatırımlarını yakından takip ettiğini ve göreve geldiğinde hizmetlerin artması için, sağlık camiasıyla sürekli istişare halinde olacağını dile getirdi.
SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TALEPLERİNİ İLGİLİ KURUMLARA TAŞIYACAĞIZ
AK Parti Hükümeti’nin 13 yıllık iktidarı döneminde sağlık alanında bir çok yeniliğe imza attığını belirten Erol Korkmaz, hasta, sağlık çalışanı ve doktor bazında bir çok iyileştirmenin hayata geçirildiğini söyledi. Sağlıkla dönüşüm programının başarıyla hayata geçirildiğini kaydeden Erol Korkmaz, yeni yatırımlarla fiziki mekan sorununun büyük ölçüde giderildiğini anlattı. “Hedefimiz sağlık çalışanlarının en iyi koşullarda hizmet vermesidir” diyen Erol Korkmaz, şöyle konuştu: “Savaşta, barışta ve her durumda sağlık çok büyük bir önem taşıyor. Maddi ve manevi anlamda hazzı yaşamanın temeli sağlıktan geçiyor. Bu noktada hekimlerimizin özverili çalışması önem taşıyor. Hükümetimiz, hastaya hekim seçme hakkı tanıdığı gibi, doktora da önemli artılar sağladı. Maddi ve manevi anlamda doktorlarımız daha önceki iktidarlar döneminde elde edemediği kazanımları, AK Parti Hükümeti ile yakaladı. Son olarak Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, fazla mesai yapan sağlık çalışanlarının nöbet ücretlerine yüzde 50 ila 75 zam yapılacağını duyurdu. Göreve geldiğimizde ilimizdeki sağlık çalışanları ve hekimlerimizin taleplerini dikkate alacağız. Hiçbir görüş ayrımı yapmadan, sorunları ilgili kurumlara taşıyacağız ve çözüm yolunda atılan bütün adımları takip edeceğiz.”
UŞAK’TAKİ SAĞLIK HİZMETLERİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
Hükümetin kentteki sağlık çalışmalarını anlatan Erol Korkmaz, Uşak’ın bir sağlık kampusu haline geldiğini ifade etti. 2001’den önce kentteki Hastanelerin fiziki mekan açısından yetersiz olduğunu ve sağlık ocaklarının sadece ilaç yazdırılmak için kullanıldığını dile getiren Erol Korkmaz, “Uşak’a 400 yataklı modern bir hastane yapıldı, şu anda aynı bölgeye 300 yataklı kadın ve doğum hastalıkları hastanesi yapılıyor. Ayrıca ağız ve diş sağlığı için de ayrı bir birim oluşturuluyor. İlimiz önümüzdeki dönem içinde dev bir sağlık kampusuna kavuşacak. Bunun yanı sıra sağlık ocaklarımızdaki değişim de dikkat çekiyor. Aile hekimliği uygulaması ile, vatandaş sağlık hizmetlerini doktor ve ilaç kuyruğu beklemeden almaya başladı. Bu uygulama ile önceleri sadece ilaç yazmak için kapısı çalınan sağlık ocağı hekimlerimiz, aktif olarak hizmet vermeye başladılar. Hem doktor, hem de hasta memnuniyeti açısından verimli uygulamalar hayata geçirildi. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hekimlerimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı canı gönülden kutluyorum” dedi.
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=9; IE=8; IE=7; IE=EDGE" /><meta name="Description" content="Kentteki sağlık yatırımlarının her geçen gün daha iyi seviyeye geldiğini belirten AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, 14 Mart Tıp Bayramı n" /><meta name="keywords" content="Uşak, Uşak Haberleri, Son dakika Uşak haberleri, Uşak spor haberleri, Uşak haberi, Uşak hava durumu, Uşak namaz vakitleri, Uşak sinema salonları, Uşak gündemi, Uşak 15 günlük hava durumu, Uşak otomobil ilanları, Uşak emlak ilanları, Uşak etkinlikleri" /><meta property="og:description" content="Kentteki sağlık yatırımlarının her geçen gün daha iyi seviyeye geldiğini belirten AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, 14 Mart Tıp Bayramı n" /><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1254" /><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-9" /><meta http-equiv="Content-Language" content="tr" /><meta http-equiv="cache-control" content="no-cache" /><meta http-equiv="pragma" content="no-cache" /><meta http-equiv="ImageToolbar" content="false" /><meta name="revisit-after" content="1" /><meta name="robots" content="ALL" /><meta name="Rating" content="General" /><meta name="Distribution" content="Global" /><meta name="Copyright" content="" /><meta name="Author" content="https://plus.google.com/100275121990160610374/posts" /><meta name="Classification" content="Consumer" />
paylaş on Google Plus

Unknown

  Google hesabı ile
  Facebook hesabı ile yorumla

0 yorum:

Yorum Gönderme

 • memur sendikası saltanatı

  Memur Sendikaları Tam Bir Fiyasko

 • Memur Sendikaların da Menfaat var mı?

 • Sendikalar Çıkar Yuvası Oldu

 • sendika gereksizliği


SICAKLAR ARTTI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar daha da artacağı ve yaşlı hasta ve çocukların sıcak havalarda dikkatli olmaları için uyarıldı..

devamı

KLİMA UYARISI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar dan kurtulmak için kullanılan klima kullanırken nelere dikkat etmeliyiz..

DEVAMI
 • FİTNES HAKKIN DA BİLGİLER

 • MEMURLARIN GÖREVDE YÜKSELME VE KARİYER HEDEFİ

Enver Alan
İSTEDİĞİMİ YAPARIM
Aslında mevzuat, (değerlendirme yapacak) Milli Eğitim Müdürlerine de Şube Müdürlerine de ben kimle ..
Enver Alan
Adalet...
13 yıldır Devlette yaptığı kadrolaşmayı yeterli bulmayarak, paralel yapı bahanesiyle kamuda yeni bir kirli hareket başlattı. Kendisi gibi..

Duyuru.!!!

sitemize reklam vermek için ücretlerimiz haftalık aylık ve yıllık olarak belirlenir makul fiyatlar ile tekliflerinizi bekliyoruz...

Son dakika haber

50 bin eğitim yöneticisinin unvanları bir kanunla silinse ne olur? bulunanların zaten göreve devamı sağlanacak.Ama ünvan olarak değil görevlendirme ünvan olarak. Olsun.Okullar açılınca bizim sorusunu herkes birbirine niye soruyor.
enveralan.blogspot.comenveralan.blogspot.com/İNDEX

zengin içerikli ve interaktif olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formu aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz...

Enver Alan

Ceo