osmanlıca, zorunlumu, eleştirileri, öğretmen, alımları, kursları, şartları, okulları, osmanlıca öğrenmek, ~ Enver Alan

sadece aylık 100 tl ye reklamınızı bu alana verebilirsiniz.. iletişim için bize ulaşın.

 • Resmin tanımı Başbakan davutoğlu
 • rnek yazı Tayyip Erdoğan
 • yandaş medya bal tutan parmağını yalar
 • Google'dan kontakt lens kamera Günün yazısı
 • amerikanın keşfi amerikayı kim keşfetti
 • bedelli askerlik bedelli askerlik
 • cem evleri cem evlerinin giderleri
 • küresel ısınma küresel ısınma
 • cumhurbaşkanlığı sarayı cumhurbaşkanlığı sarayı
 • integram zenginleri integramdan para kazananlar
 • öğrenci haberi validen öğretmene ziyaret
 • karşıkyaka yaralama haberi karşıkyaka yaralama haberi
 • sivasta kaza sivasta kaza
 • doktor hemşire haberi doktor hemşire bir birini suçladı
 • MEB ŞURASI Milli Eğitim Şurası
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • pramier lig yayın hasılatı pramier lig yayın hasılatı
 • Google'dan kontakt lens kamera Işid saldırdı
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
HABER HABER

osmanlıca, zorunlumu, eleştirileri, öğretmen, alımları, kursları, şartları, okulları, osmanlıca öğrenmek,

osmanlıca, zorunlumu, eleştirileri, öğretmen, alımları, kursları, şartları, okulları, osmanlıca öğrenmek, 
osmanlıca dersini öğrenmemize kimler engel ? yoksa gerçek tarihimizle yüzleşmemiz engellenmekmi isteniyor ? gibi, sorular ile gündemi meşgul eden siyasi yada medyayı anlıyorum sonuç da adam ekmek zeytin peynirini bu işler ile sağlıyor, yani işi bu adamın hesabı, peki sen niye bunlarla ilgileniyorsun ? sen aylık 1000 lira kötü şartlar da çalışmak zorunda bırakıldığını konuşsana, yada gelir gider adeletini, yada dünyaya bir kez gelmişsin sana verilen ömrün ne kadar olduğunu bilmiyorsun ömrün patates domates hesabı yapmakla kira koltuk taksidi ödemekle yövmiye doldurmak emekli olmakla geçiyor, keza işe girmek için aylık 2000 bin lira gelir elde etmek için kul köle olduğun el etek öptüğün cabası,
osmanlıca öğrenmemizi engelleyenler gerçek tarihimizle yüzleşmemizi engellemek istiyor diyen arkadaş, bu güne kadar yalnış tarihimi öğreniyordun da osmanlıcayı öğrenince yeni tarihi öğrenmiş olacaksın ?
mezar taşında yazan osmanlıcayı okuyamıyorum bundan utanıyorum diyen hemşerim, 2015 yılın da osmanlıcayı mezar taşı okumak için mi öğreneceksin ?
malumdur şuanda herşeyin latin alfabesi üzerine kurulmuş eğitiminden tut yerel diline kadar bu günden osmanlıcaya uyarlamaya kalksan 100 yıl zaman lazım demektir..
keza türkiye de yaşayan insanların %99 u müslüman istatiskini kendin yaptığın ve inandığın gibi türkiye de yaşayan osmanlı torunu istatiskini de %99 yapmışsın ki, osmanlıca dersi zorunlu olsun diyorsun...
malumdur osmanlı benim atam ceddim dediğin den dolayı bu gün yasama yürütmeden tut giydiğin dona kadar osmanlı eseri.. dimi ?
osmanlıca, zorunlumu, eleştirileri, öğretmen, alımları, kursları, şartları, okulları, osmanlıca öğrenmek, madem bu kadar osmanlıcıydın da bu güne gelinceye kadar aklın nerede idi ?
madem öle bu günden sonra osmanlı gibi yaşa görelim hadi, seni tutanmı var ? kanunlar da yasak mı var ? hadi yaşa kendin osmanlı gibi görelim...
osmanlı ile islam dinini nasıl birleştiriyorsun ? kuran da böyle bir emir mi var ? her arabın müslüman olmadığı gibi 1400 yıllarında osmanlı devletin de yaşayan her insan da müslüman değilmiştir yani..
senin siyasi ideolist grup yada kurum görüşlerine karşı gelen birine sen nasıl da kafir yahudi yada türk değil diyebiliyorsun ? senin türk olduğun nerenden ve nereden belli dna testimi yaptırdın ?
mehter dinlemek ve 500 yıl önce kazanılmış savaşı sevmekle osmanlıca öğrenmekle osmanlı olunmaz, bu akıl işi yani mantık işi...
demem oku ki kısa dünya hayatın da karnını doyurmak için menfaat için birilerinin düzenini akıl islam mantık fizike karşı savunma yani, sen bi kalem osmanlıca öğrensen ne yazar ? bindiğin arabayı değiştircen mi ? yasama yürütmeni ? araç gerecini ? huyunu tüyünü ? işini aşını ? paranı ? kendin öle bir durumdasın ki kendi para birimin dolar avro altında, oynadığın kumarı iddaayı futbolu değiştirebilecen mi? borsada bastığın parayı tahvil bono hisse senedi vs değiştirebilecen mi ? 100 yıldır latin alfabesi ile oluşturulmuş tüm yazı ve belgeleri osmanlıca yapabilcen mi ?
osmanlıcayı nerde kullancan sen ? dünya piyasasındamı ? ithalat ve ihracatın dışa bağımlığın ortada...
hayır yani sen 2015 de yaşıyosun kıyamet yaklaşmış en basit ihtiyaçlarını karşılayamıyorsun, 24 saatin para kazanmak üzerine kurulmuş sen kalkmışsın gelmişsin buraya osmanlıca zorunlu olsun, osmanlıcaya karşı çıkan gevurdur de dur, len olum senin çocuğun şuan da okul da almanca ingilizce öğreniyor, peki değişen ne ?
yahu kurmuşsunuz bi düzen çal olum oyna, çal çal oyna, yaz yaz bitmez bak yaz yaz yani..
neyse ki ölüm var ölünce aranız da ve aramız da çekişip durduklarımız hakkın da allah teala hüküm verecektir... sonra kimin hıyar kimin kafir kimin münafık kimin sahtekar kimin maddeci kimin asalak kimin ahmak kimin dürüst kimin haklı olduğunu hep beraber göreceğiz.. gençler o güne kadar yardırın olum devam kasmayın.....
öle bi kafayı yemişsiniz ki benim düşüncelerimi 10 dakka oturup dinlemişken bile kalkıp enver bizden diyosun, bizim partiden yada grupdan takımdan ideolden cemaatten milletten soydan sopdan diyosun vs.. öle bi kafayı tırlatmışsınız yani..yavrum ben ne senci ne oncuyum benim ne olduğumu senin neci olduğunu bilen olan bizi halk eden yaratan biliyor...vesselam
paylaş on Google Plus

Unknown

  Google hesabı ile
  Facebook hesabı ile yorumla

0 yorum:

Yorum Gönderme

 • memur sendikası saltanatı

  Memur Sendikaları Tam Bir Fiyasko

 • Memur Sendikaların da Menfaat var mı?

 • Sendikalar Çıkar Yuvası Oldu

 • sendika gereksizliği


SICAKLAR ARTTI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar daha da artacağı ve yaşlı hasta ve çocukların sıcak havalarda dikkatli olmaları için uyarıldı..

devamı

KLİMA UYARISI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar dan kurtulmak için kullanılan klima kullanırken nelere dikkat etmeliyiz..

DEVAMI
 • FİTNES HAKKIN DA BİLGİLER

 • MEMURLARIN GÖREVDE YÜKSELME VE KARİYER HEDEFİ

Enver Alan
İSTEDİĞİMİ YAPARIM
Aslında mevzuat, (değerlendirme yapacak) Milli Eğitim Müdürlerine de Şube Müdürlerine de ben kimle ..
Enver Alan
Adalet...
13 yıldır Devlette yaptığı kadrolaşmayı yeterli bulmayarak, paralel yapı bahanesiyle kamuda yeni bir kirli hareket başlattı. Kendisi gibi..

Duyuru.!!!

sitemize reklam vermek için ücretlerimiz haftalık aylık ve yıllık olarak belirlenir makul fiyatlar ile tekliflerinizi bekliyoruz...

Son dakika haber

50 bin eğitim yöneticisinin unvanları bir kanunla silinse ne olur? bulunanların zaten göreve devamı sağlanacak.Ama ünvan olarak değil görevlendirme ünvan olarak. Olsun.Okullar açılınca bizim sorusunu herkes birbirine niye soruyor.
enveralan.blogspot.comenveralan.blogspot.com/İNDEX

zengin içerikli ve interaktif olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formu aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz...

Enver Alan

Ceo