en başarılı selfie ~ Enver Alan

sadece aylık 100 tl ye reklamınızı bu alana verebilirsiniz.. iletişim için bize ulaşın.

 • Resmin tanımı Başbakan davutoğlu
 • rnek yazı Tayyip Erdoğan
 • yandaş medya bal tutan parmağını yalar
 • Google'dan kontakt lens kamera Günün yazısı
 • amerikanın keşfi amerikayı kim keşfetti
 • bedelli askerlik bedelli askerlik
 • cem evleri cem evlerinin giderleri
 • küresel ısınma küresel ısınma
 • cumhurbaşkanlığı sarayı cumhurbaşkanlığı sarayı
 • integram zenginleri integramdan para kazananlar
 • öğrenci haberi validen öğretmene ziyaret
 • karşıkyaka yaralama haberi karşıkyaka yaralama haberi
 • sivasta kaza sivasta kaza
 • doktor hemşire haberi doktor hemşire bir birini suçladı
 • MEB ŞURASI Milli Eğitim Şurası
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • pramier lig yayın hasılatı pramier lig yayın hasılatı
 • Google'dan kontakt lens kamera Işid saldırdı
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
HABER HABER

en başarılı selfie

en kaliteli selfie/ selfie örnekleri<data:blog.pageName/><data:blog.title/>en başarılı selfie çekimleri İngiltere’de bir sosyal medya kampanyası başladı. Özellikle genç kadınlar, geceleri eve geç döndüklerinde #HomeSafeSelfie (tabiri yerindeyse Sağ Salim Vardım Selfiesi) hashtag’i ile sosyal medyada fotoğraflarını paylaşıyorlar. Bu kampanyayı başlatansa, Londra Ulaşım Sistemi (TfL).<br /> Kadınların, fotoğraflarını #HomeSafeSelfie hashtag’i ile sosyal medyada paylaşmasını teşvik etmeye çalışan TfL, ülkede kaçak taksi kullanımının ortadan kalkmasını hedefliyor. Kaçak taksi kullanımının hırsızlık, taciz ve tecavüz gibi tehlikeleri olduğunu söyleyen TfL yetkilileri, bu kampanyanın yaygınlaştırılması ile bu tür tehlikelerin azalacağını iddia ediyor. Aralarında ünlü isimlerin de olduğu birçok insan da bu kampanyaya katılıyor. Çektikleri “eve sağ salim vardım” selfielerini sosyal medyada paylaşan insanlar ayrıca kaçak taksiler hakkında da uyarıcı mesajlar paylaşıyor.<br /> <br /> Ancak, bu sosyal medya kampanyasını eleştirenler de var. The Telegraph yazarlarından Radhika Sanghani, TfL’nin başlattığı kampanyaya kısmen katıldığını söylüyor. Sanghani’ye göre, kaçak taksiler güvenlik açısından kullanılmasın ama özellikle genç kadınların eve geç döndüklerinde tecavüze uğramadıklarının, gasp edilmediklerinin fotoğraflarını paylaşarak kutlamalarını yanlış buluyor. Sanghai, hırsızlık, taciz ve tecavüzlerin değil, kadınların güvenlikli bir biçimde sokaklarda dolaşabilmelerinin normalleşmesi gerektiğini vurguluyor. Sanghani’ye göre amaç kaçak taksiyi önlemekse, “#HomeSafeSelfie değil, #NoToIllegalCabs (kaçak taksiye hayır) gibi bir başlık kullanılması gerek. Çünkü, eve sağ salim vardığının selfiesini paylaşmak “bugün tecavüze uğramadım” diye sevinmek gibi bir şey. Ancak, bunda sevinecek, kutlanacak bir durum yok, aksine ortadaki durum büyük bir sıkıntı.
en başarılı selfie, selfie örnekleri, İngiltere’de bir sosyal medya kampanyası başladı. Özellikle genç kadınlar, geceleri eve geç döndüklerinde #HomeSafeSelfie (tabiri yerindeyse Sağ Salim Vardım Selfiesi) hashtag’i ile sosyal medyada fotoğraflarını paylaşıyorlar. Bu kampanyayı başlatansa, Londra Ulaşım Sistemi (TfL).
Kadınların, fotoğraflarını #HomeSafeSelfie hashtag’i ile sosyal medyada paylaşmasını teşvik etmeye çalışan TfL, ülkede kaçak taksi kullanımının ortadan kalkmasını hedefliyor. Kaçak taksi kullanımının hırsızlık, taciz ve tecavüz gibi tehlikeleri olduğunu söyleyen TfL yetkilileri, bu kampanyanın yaygınlaştırılması ile bu tür tehlikelerin azalacağını iddia ediyor. Aralarında ünlü isimlerin de olduğu birçok insan da bu kampanyaya katılıyor. Çektikleri “eve sağ salim vardım” selfielerini sosyal medyada paylaşan insanlar ayrıca kaçak taksiler hakkında da uyarıcı mesajlar paylaşıyor.

Ancak, bu sosyal medya kampanyasını eleştirenler de var. The Telegraph yazarlarından Radhika Sanghani, TfL’nin başlattığı kampanyaya kısmen katıldığını söylüyor. Sanghani’ye göre, kaçak taksiler güvenlik açısından kullanılmasın ama özellikle genç kadınların eve geç döndüklerinde tecavüze uğramadıklarının, gasp edilmediklerinin fotoğraflarını paylaşarak kutlamalarını yanlış buluyor. Sanghai, hırsızlık, taciz ve tecavüzlerin değil, kadınların güvenlikli bir biçimde sokaklarda dolaşabilmelerinin normalleşmesi gerektiğini vurguluyor. Sanghani’ye göre amaç kaçak taksiyi önlemekse, “#HomeSafeSelfie değil, #NoToIllegalCabs (kaçak taksiye hayır) gibi bir başlık kullanılması gerek. Çünkü, eve sağ salim vardığının selfiesini paylaşmak “bugün tecavüze uğramadım” diye sevinmek gibi bir şey. Ancak, bunda sevinecek, kutlanacak bir durum yok, aksine ortadaki durum büyük bir sıkıntı.

storify.com adlı sitede Claire Moore, ‘kadınların fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması gerçekten güvenliklerini sağlıyor mu?’ diye soran yazısında, tecavüz suçundan yargılanan taksi şoförlerinin aldığı cezaları hatırlatıyor. Verdiği örnekler şöyle: Mohamad Ali tecavüzden 7 yıl, Adrian Mills 16 yaşından küçük kıza tecavüz etmekten 13 yıl, Edward Chapman tecavüzden 7 yıl, Mohammad Ashraf 14 yaşındaki bir kıza tecavüzden 64 ay ceza alırken sadece, 100’den fazla tecavüz ve taciz suçlarından yargılanan John Worboys ömür boyu hapis cezası almış. Yani, baktığımızda devletin caydırıcı cezalar vermediği aşikar. Bu durumda, tacizlere maruz kalan ya da kalma potansiyeli olan kadınları, kaçak taksi kullanıyorlar diye bir kez daha suçladığı şeklindeki eleştirilerde kadınlar haklı.
paylaş on Google Plus

Unknown

  Google hesabı ile
  Facebook hesabı ile yorumla

0 yorum:

Yorum Gönderme

 • memur sendikası saltanatı

  Memur Sendikaları Tam Bir Fiyasko

 • Memur Sendikaların da Menfaat var mı?

 • Sendikalar Çıkar Yuvası Oldu

 • sendika gereksizliği


SICAKLAR ARTTI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar daha da artacağı ve yaşlı hasta ve çocukların sıcak havalarda dikkatli olmaları için uyarıldı..

devamı

KLİMA UYARISI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar dan kurtulmak için kullanılan klima kullanırken nelere dikkat etmeliyiz..

DEVAMI
 • FİTNES HAKKIN DA BİLGİLER

 • MEMURLARIN GÖREVDE YÜKSELME VE KARİYER HEDEFİ

Enver Alan
İSTEDİĞİMİ YAPARIM
Aslında mevzuat, (değerlendirme yapacak) Milli Eğitim Müdürlerine de Şube Müdürlerine de ben kimle ..
Enver Alan
Adalet...
13 yıldır Devlette yaptığı kadrolaşmayı yeterli bulmayarak, paralel yapı bahanesiyle kamuda yeni bir kirli hareket başlattı. Kendisi gibi..

Duyuru.!!!

sitemize reklam vermek için ücretlerimiz haftalık aylık ve yıllık olarak belirlenir makul fiyatlar ile tekliflerinizi bekliyoruz...

Son dakika haber

50 bin eğitim yöneticisinin unvanları bir kanunla silinse ne olur? bulunanların zaten göreve devamı sağlanacak.Ama ünvan olarak değil görevlendirme ünvan olarak. Olsun.Okullar açılınca bizim sorusunu herkes birbirine niye soruyor.
enveralan.blogspot.comenveralan.blogspot.com/İNDEX

zengin içerikli ve interaktif olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formu aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz...

Enver Alan

Ceo