Cumhurbaşkanı Gül'den veda resepsiyonu ~ Enver Alan

sadece aylık 100 tl ye reklamınızı bu alana verebilirsiniz.. iletişim için bize ulaşın.

 • Resmin tanımı Başbakan davutoğlu
 • rnek yazı Tayyip Erdoğan
 • yandaş medya bal tutan parmağını yalar
 • Google'dan kontakt lens kamera Günün yazısı
 • amerikanın keşfi amerikayı kim keşfetti
 • bedelli askerlik bedelli askerlik
 • cem evleri cem evlerinin giderleri
 • küresel ısınma küresel ısınma
 • cumhurbaşkanlığı sarayı cumhurbaşkanlığı sarayı
 • integram zenginleri integramdan para kazananlar
 • öğrenci haberi validen öğretmene ziyaret
 • karşıkyaka yaralama haberi karşıkyaka yaralama haberi
 • sivasta kaza sivasta kaza
 • doktor hemşire haberi doktor hemşire bir birini suçladı
 • MEB ŞURASI Milli Eğitim Şurası
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • pramier lig yayın hasılatı pramier lig yayın hasılatı
 • Google'dan kontakt lens kamera Işid saldırdı
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
 • Google'dan kontakt lens kamera Google'dan kontakt lens kamera
HABER HABER

Cumhurbaşkanı Gül'den veda resepsiyonu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görev süresinin sona ermesinden önce Çankaya Köşkü'nde devlet erkanına veda resepsiyonu verdi. Gül, konukları selamladıktan sonra bir veda konuşması yaptı. Konuşmasına "Sayın Başbakan'a artık seçilmiş Cumhurbaşkanı diyeceğim, ona göre..." diyerek başlayan Gül, Erdoğan'ı kutladı.

Abdullah Gül, "Yedi yıllık görev süremin sonuna gelmiş bulunuyorum. Bu süre boyunca aldığım destek için teşekkür ediyorum. Sayın seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Emine Hanım'ı kutluyor ve tebrik ediyorum" dedi.

Öte yandan Gül, cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan ve eşleri, Gül'ün Çankaya Köşkü'ndeki veda resepsiyonunun ardından Cumhurbaşkanlığı makamında 1 saat süren görüşme gerçekleştirdi.

ABDULLAH GÜL'ÜN VEDA KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
Resepsiyona 12. cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Gül ile Erdoğan, seçimden sonra ilk kez bir araya geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de resepsiyona katılan isimler arasında. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yoğun programı nedeniyle resepsiyona katılmayacağını bildirmişti. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ise Diyarbakır'da olması nedeniyle katılmadı. 

ERDOĞAN'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Veda resepsiyonunda Cumhuriyet Bayramı başta olmak üzere diğer resepsiyonlardaki uygulamadan farklı olarak Cumhurbaşkanı Gül ve Hayrunisa Gül, tüm konuklar geldikten sonra salona girdi.

Eşlerle bin 100 kişiye davetiye gönderilen resepsiyonda, Gül ve Hayrünnisa Gül, konuklarla sohbet ederek kısa süre salonda dolaştı. Gül çifti, 12. cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile bir araya geldi. Sohbet ve fotoğraf çekiminin ardından Cumhurbaşkanı Gül, kürsüye çıktı. Konuşmasına başlamadan önce Erdoğan çifti ve eşi Hayrünnisa Gül'ü sahnenin önüne davet eden Gül, konuklara kısa bir veda konuşması yaptı.

"Sayın seçilmiş Cumhurbaşkanı, muhterem Hanımefendi Emine Hanım ve değerli misafirler" diyerek sözlerine başlayan Gül, "Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı olarak 7 yıllık görev sürem, bitmek üzere. Sonuna gelmiş bulunuyorum. Bu vesileyle eşimle birlikte verdiğimiz bu resepsiyona geldiğiniz için hepinize 'hoşgeldiniz' diyoruz ve hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
Gül, şöyle devam etti:

"Geçen pazar günü yapılan seçimlerde 12. Cumhurbaşkanı olarak seçilmiş bulunan Sayın BaşbakanRecep Tayyip Erdoğan'ı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Emine Hanımı, sizi de aynı şekilde. Allah'tan muvaffakiyetler diliyorum. Kendilerine üstlenecekleri bu şerefli görevden dolayı Cenabıallah'ın hep yardımcı olmasını temenni ediyoruz, niyaz ediyoruz. Cumhurbaşkanı olarak başlıca anayasal vazifem olan, devletin kurumları arasındaki eş güdümü sağlamam konusunda, yasama, yürütme ve yargı organları mensupları olarak sizlerden büyük destek gördüm. TBMM, iktidar ve muhalefete mensup yönetici ve üyelerinin, hükümetlerimizin, bakanlıklarımızın, TSK'nın ve diğer kurumların, yargı organlarımızın işbirliği ve katkıları, içeride ve dışarıda görevimi en iyi şekilde yerine getirmemde kuşkusuz büyük rol oynadı, katkı sağladılar."
Cumhurbaşkanı Gül'den veda resepsiyonu
http://enveralan.blogspot.com/2014/08/cumhurbaskan-gulden-veda-resepsiyonu.html"Cumhuriyetimizin, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olarak 90 yılı aşan yürüyüşünün, son 7 yılını hep beraber birlikte devam ettirdik" diyen Gül, bugün hem veda etmek hem de teşekkürlerini ifade etmek istediğini söyledi.
Gül, şunları kaydetti:
"Görev sürem boyunca, devlet başkanı olarak ülkemizin içeride huzurunu ve istikrarını, dışarıda itibarını ve gücünü korumasına özen gösterdim. Toplumumuza halkımıza, ulusal refah ve barışın yolunun demokratik çoğulculuk, insan haklarına dayalı hukuk devleti ve çağdaş eğitimden ve iyi yönetişimden geçtiği anlayışı ile öncülük yapmaya gayret ettim. Her zaman söylediğim gibi: demokratik hayat bir mükemmelleşme sürecidir. Bu süreç, eleştiri, özeleştiri yoluyla eksikliklerinin giderilmesini, kusurların düzeltilmesini, reformlar yoluyla ise yapılanların iyileştirilmesini içerir. Türkiye'de de bugün çok şükür kusurlarını ve eksikliklerini giderme yeteneğine sahip bir demokratik olgunluğa erişmiş buluyoruz. Dolayısıyla görevimden Türkiye'nin geleceğine olan inancımı, güvenimi ve umudumu muhafaza ederek ayrılıyorum. Ancak son günlerde, başta yakın çevremiz olmak üzere bütün dünyada ne yazık ki insanlığın geldiği uygarlık düzeyine yakışmayan çok ciddi siyasi gerginliklerin ve silahlı çatışmaların, işgallerin, katliamların yaşanmakta olduğunu da endişeyle görüyorum. Dolayısıyla, Türkiye'nin her zamankinden daha güçlü, istikrarlı, itibarlı, saygın ve müreffeh olmasına, kendi çıkarlarımız bakımından olduğu kadar, bölge ve dünya barışı için de muhtaç olduğumuzu vurgulamak istiyorum."
Türk milletinin yüzyıllara dayanan tarihsel birikimi olduğuna işaret eden Gül, "Milletimizin kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin 21. yüzyıl dünyasında da seçkin bir yeri olacağına ve Türk milletinin daima asaletini koruyacağına hiç kuşkum yoktur" diye konuştu.
Konuşmasının sonunda teşekkürlerini ileten Gül, gelecek hafta toplumun değişik kesimleriyle yine bir araya geleceğini bildirdi.

"ÜÇ FIRST LADY BİR ARADA"
Başbakan Erdoğan'ın gazetecilerin sorularını yanıtladığı sırada Gül ve Hayrünnisa Gül ile Emine Erdoğan, 8'inci Cumhurbaşkanı Semra Özal ile görüştü. Hayrünnisa Gül, Emine Erdoğan ve Semra Özal, "Üç first lady bir arada" sözleriyle anı fotoğrafı çektirdi.
Gül, Çiçek ve Erdoğan çiftleri daha sonra kendileri için ayrılan bölümde bir süre oturarak sohbet etti. Bu sırada konuklar, tebrik etmek ve fotoğraf çektirmek için Gül ve beraberindekilerin yanına geldi.
Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Başbakan yardımcıları ve bakanlar, yüksek yargı başkan ve üyeleri, çok sayıda milletvekili, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, yabancı misyon temsilcileri ve basın mensuplarının aralarında bulunduğu davetliler katıldı.
paylaş on Google Plus

Unknown

  Google hesabı ile
  Facebook hesabı ile yorumla

0 yorum:

Yorum Gönder

 • memur sendikası saltanatı

  Memur Sendikaları Tam Bir Fiyasko

 • Memur Sendikaların da Menfaat var mı?

 • Sendikalar Çıkar Yuvası Oldu

 • sendika gereksizliği


SICAKLAR ARTTI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar daha da artacağı ve yaşlı hasta ve çocukların sıcak havalarda dikkatli olmaları için uyarıldı..

devamı

KLİMA UYARISI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bunaltan sıcaklar dan kurtulmak için kullanılan klima kullanırken nelere dikkat etmeliyiz..

DEVAMI
 • FİTNES HAKKIN DA BİLGİLER

 • MEMURLARIN GÖREVDE YÜKSELME VE KARİYER HEDEFİ

Enver Alan
İSTEDİĞİMİ YAPARIM
Aslında mevzuat, (değerlendirme yapacak) Milli Eğitim Müdürlerine de Şube Müdürlerine de ben kimle ..
Enver Alan
Adalet...
13 yıldır Devlette yaptığı kadrolaşmayı yeterli bulmayarak, paralel yapı bahanesiyle kamuda yeni bir kirli hareket başlattı. Kendisi gibi..

Duyuru.!!!

sitemize reklam vermek için ücretlerimiz haftalık aylık ve yıllık olarak belirlenir makul fiyatlar ile tekliflerinizi bekliyoruz...

Son dakika haber

50 bin eğitim yöneticisinin unvanları bir kanunla silinse ne olur? bulunanların zaten göreve devamı sağlanacak.Ama ünvan olarak değil görevlendirme ünvan olarak. Olsun.Okullar açılınca bizim sorusunu herkes birbirine niye soruyor.
enveralan.blogspot.comenveralan.blogspot.com/İNDEX

zengin içerikli ve interaktif olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formu aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz...

Enver Alan

Ceo